Скачати Антивірус Касперського

Антивирус Касперского
Купити Антивірус Касперського в магазині

На рынке антивирусного программного обеспечения большое разнообразие программных пакетов, которые значительно осложняют вопрос о выборе антивируса. Лаборатория Касперского предлагает скачать бесплатно Антивирус Касперского с целью ознакомиться со всеми возможностями программы в течение пробного периода. На протяжении этого времени вы должны возможность пользоваться всеми возможностями программы и оценить ее в работе.

Лабораторія Касперського пропонує вам пробні версії своїх продуктів, які ви можете закачати з сайту Касперського і користуватися їх можливостями без обмежень впродовж 3-х місяців. Після закінчення строку пробної версії для подальшого захисту вашого комп'ютера ви повинні купити антивірусні програми Касперського.

Пропонуємо вашій увазі антивирусні програми Касперського з якими ви можете ознайомитися протягом пробного періоду.

Антивірус Касперського 2011 завоював велику популярність серед користувачів. Касперський антивірус працює з операційними системами Windows XP з другим пакетом оновлень, Windows 2000 з четвертим пакетом оновлень і демонструє надійну роботу під Windows Vista, включаючи як 32-бітну, так і 64-бітну версії. У новій версії антивіруса використовуються три основні методи виявлення загроз: перевірки по сигнатурах, проактивний і евристичний, завдяки чому надійність захисту від небезпечного коду істотно зросла. скачати безкоштовно антивірус Касперського ви можете по наступному посиланню:

скачати Антивірус Касперського 2011 (Пробна версія)

Kaspersky Internet Security 2011 являється комплексним рішенням для дому і офісу, включаючи в собі Антивірус Касперського, брандмауер, батьківський контроль, що дозволяє заборонити доступ до певних ресурсів Інтернету, захист від спаму, модуль захисту конфіденційних відомостей і автоматичне оновлення антивірусних баз. Для того, щоб перейти на сторінку завантаження Kaspersky Internet Security 2011 клікніть по цьому посиланню:

скачати Kaspersky Internet Security 2011 (Пробна версія)

Kaspersky Mobile Security це антивірус для смартфонів, призначенням якого є захист вашого мобільного телефону від вірусів в постійному режимі або за запитом, SMS-спаму, при якому номери, які являються джерелом небажаних повідомлень заносяться в чорний список, а також захист даних у разі втрати телефону. Оновлення можна викачати з WAP або HTTP серверів Касперського. Для отримання пробної версії Kaspersky Mobile Security скористайтесь наступним посиланням:

скачати Kaspersky Mobile Security (Пробна версія)